Novinka

Naši špecialisti

02. 02. 2015

 

Začínate podnikať alebo rozširujete svoje podnikanie? Potrebujete poradiť?

Kontaktujte našich špecialistov, ktorí vám môžu pomôcť s rozbehnutím vášho podnikania vďaka Programu pre začínajúcich podnikateľov. V prípade potreby vám môže odporučiť individuálnu konzultáciu alebo podnikateľské školenie, kde sa dozviete, ako pripraviť podnikateľský zámer.

Špecialista pre začínajúcich podnikateľov pre regióny: Trnava

Soňa Šulková
Je bankárka s takmer dvadsaťročnými skúsenosťami z oblasti financovania podnikateľov. Svoje doterajšie odborné vedomosti rada využíva na pomoc a na podporu tých, ktorí to pri rozbiehaní podnikania potrebujú. Cez jej ruky už prešlo veľa podnikateľských projektov z rôznych oblastí a profesií. Nechýbajú ani projekty mamičiek, po materskej dovolenke, ktoré vďaka nášmu programu pre začínajúcich podnikateľov rozbehli svoje podnikanie a dokázali sa pri tom dobre postarať o svoje deti.

Kde ju nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Vajanského 24
917 01 Trnava


Špecialista pre začínajúcich podnikateľov
pre regióny: Nitra, Trenčín

Laura Veľká
Veľmi rada pracuje s ľuďmi. Prešla viacerými pozíciami v bankovníctve, aj podnikaním samotným. Z tohto pohľadu si vyskúšala obe strany mince a získala výborné predpoklady na to, že v súčasnosti dokáže dobre posúdiť potenciálnu úspešnosť projektu a podať pomocnú ruku tým začínajúcim podnikateľom, ktorých projekty majú šancu uspieť. Pomohla už s odštartovaním niekoľkých e-shopov, zubnej ambulancie aj s uvedením nového produktu na trh.

Kde ju nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Štefánikova 10
949 01 Nitra


Špecialista pre začínajúcich podnikateľov
pre regióny: Banská Bystrica

Katarína Ľauková
Aj keď skončila obchodnú fakultu na Vysokej škole ekonomickej, dlhé roky pracovala v bankovníctve v oblasti financovania malých a stredných podnikateľov. Spolupracovala s viacerými neziskovými organizáciami, ktoré podporovali začínajúcich podnikateľov. Posudzovala a pomáhala im zostavovať podnikateľské zámery a finančné plány a bola tiež členkou úverových komisií. Inšpiráciu a nové poznatky pre svoju prácu získala aj na stážach v zahraničí. V rámci programu už podporila viacero podnikateľských nápadov: IT, e-shopy, dopravné firmy, autoservis, maloobchodné predajne s mäsom, potraviny, kaviareň, cukráreň, vizážistický salón, alternatívnu medicínu, fitness centrá aj samostatne hospodáriacich roľníkov.

Kde ju nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Nám. Š. Moysesa 8
974 01 Banská Bystrica

Špecialista pre začínajúcich podnikateľov pre regióny: Prešov, Košice

Stanislav Kiseľa
Odborník na podnikanie na živnosť aj ako s.r.o., so znalosťami legislatívneho prostredia, marketingu, zakladania aj prevádzkovania e-shopov. Spolupracoval s viacerými malými slovenskými výrobcami, obchodníkmi aj poskytovateľmi služieb pri podnikaní, výbere dodávateľov aj pri predaja do zahraničia. Získal  zaujímavé kontakty a skúsenosti z rôznych oblastí podnikania. Má rád výzvy, tradičné aj netradičné podnikateľské zámery. V jeho portfóliu začínajúcich podnikateľov si už svoje miesto našli malé obchody a kaviarne, autoservis, dopravcovia aj odevné firmy.

Kde ho nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Masarykova 10
080 67 Prešov


Špecialista pre začínajúcich podnikateľov
pre región: Bratislava

Roman Boda
Skúsený manažér s dlhoročnou praxou v komplexnom riadení firiem a projektov v oblasti maloobchodu a zdravotníctva. Špecialista na rozbiehanie nových projektov na „zelenej lúke“ s bohatými skúsenosťami s vytváraním tímov, riadiacich štruktúr a funkčných procesov v rastúcich spoločnostiach. Z pozície CEO sa venoval novým biznisom celú rastovú fázu až po ich predaj strategickému investorovi. Rád pomáha svojimi skúsenosťami a radami začínajúcim podnikateľom.

Kde ho nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava

 

Špecialista pre začínajúcich podnikateľov pre región: Žilina

Ján Žovin
Niekoľko rokov sa aktívne pohybuje najmä v odvetví retailu, kde prešiel viacerými manažérskymi pozíciami. Má skúsenosti s otváraním a rozbiehaním maloobchodných predajní domácich ako i nadnárodných spoločností na slovenskom trhu. V roku 2015 rozbiehal vlastné podnikanie v oblasti internetového predaja a nových foriem low‑cost retailových sietí. Jeho hlavnou motiváciou je pomoc a podpora začínajúcim podnikateľom, ktorí chcú realizovať svoje sny.

Kde ho nájdete?
Slovenská sporiteľňa, a. s.
A. Bernoláka 55
010 01 Žilina


Našich špecialistov môžete kontaktovať prostredníctvom on-line kontaktného formulára alebo e-mailom v tvare meno.priezvisko@slsp.sk (je potrebné uviesť meno a priezvisko príslušného špecialistu bez diakritiky).

 

 


Ďakujeme.

Náš špecialista sa s vami čoskoro skontaktuje.

Odkiaľ ste sa dozvedeli o programe pre začínajúcich podnikateľov?

späť

Začínate podnikať alebo rozširujete svoje podnikanie?

Môžeme finančne podporiť váš podnikateľský nápad.
Vyplňte kontaktný formulár a skontaktujeme sa s vami.
00 421

Adresa trvalého pobytu

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Žilinský kraj
  • Banskobystrický kraj
  • Prešovský kraj
  • Košický kraj

Odhadnite, koľko financií budete potrebovať financií na svoj podnikateľský zámer (v EUR):

späť