Novinka

Nákupná cesta zákazníka a marketing – ako ich správne využiť?

22. 11. 2016

Program Slovenskej sporiteľne na podporu začínajúcich podnikateliek sa blíži ku koncu. Na siedmom stretnutí učastníčky postupne hodnotili svoj posun a podelili sa o vízie a pokroky v podnikaní. K tomu im dopomohli aj skúsenosti a know-how Ľuboša Saba.

Ľuboš Sabo z agentúry VISIBILITY na raňajkách rozprával o realite digitálneho marketingu na Slovensku. Začínajúcim podnikateľkám poradil, ako si majú naplánovať svoj online marketingový projekt, a naučil ich, čo je to nákupná cesta zákazníka a ako jej treba prispôsobiť marketingové aktivity. Prezradil tiež, koľko peňazí firmy vynakladajú na jednotlivé marketingové kanály, a že Slováci trávia online množstvo času, a to nie len mladí.

Účastníčky sa naučili identifikovať správne cieľové skupiny a vyberať pre ne vhodné marketingové kanály naprieč fázami nákupného cyklu. Ľ. Sabo im ukázal ako bude vyzerať budúcnosť online marketingu –  nákupný proces zákazníka sa bude stále viac fragmentizovať, vďaka čomu budú môcť firmy presnejšie adresovať svoje marketingové aktivity.

Sériu stretnutí zavŕšia dve podujatia v Bratislave a Trnave. Venovať sa na nich budeme finančnému zdraviu začínajúcich podnikateliek a tomu, kde majú hľadať potenciálnych kupujúcich pre svoje produkty a služby. Účastníčky programu budú môcť vyhrať jeden z troch vlogov, ktoré o nich a ich podnikaní nakrútime v spolupráci s internetovým portálom StartItUp. Viac o súťaži sa dozviete na www.slsp.sk/podnikavezeny (prihlasovanie bolo uzavreté 30. septembra 2016).

Podujatie organizuje Slovenská sporiteľná v rámci Programu pre začínajúcich podnikateľov. Podporuje prostredníctvom neho ľudí, ktorí chcú rozbehnúť vlastné podnikanie. Okrem riešenia financovania umožňuje záujemcom získať kontakty na potenciálnych partnerov a rady od skúsenejších.

Fotogalériu z podujatia a reakcie účastníčok nájdete TU.


Ďakujeme.

Náš špecialista sa s vami čoskoro skontaktuje.

Odkiaľ ste sa dozvedeli o programe pre začínajúcich podnikateľov?

späť

Začínate podnikať alebo rozširujete svoje podnikanie?

Môžeme finančne podporiť váš podnikateľský nápad.
Vyplňte kontaktný formulár a skontaktujeme sa s vami.
00 421

Adresa trvalého pobytu

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Trenčiansky kraj
  • Nitriansky kraj
  • Žilinský kraj
  • Banskobystrický kraj
  • Prešovský kraj
  • Košický kraj

Odhadnite, koľko financií budete potrebovať financií na svoj podnikateľský zámer (v EUR):

späť